Arnette AN4318-12382W-53 An4318 53 12382w okulary przeciwsłoneczne
Płeć
Męskie
Kolor ramy
Brązowy
kształt ramy
Kwadratowe / prostokątne
Kolor szkieł
Niebieski
Dopasowanie
Średni
Rozmiar oczu
53mm
wielkość Most
21mm
Długość Temple
145mm
Dopasowanie
Średni
Długość Temple
145mm
Kolor ramy
Brązowy
Kolor szkieł
Niebieski
kształt ramy
Kwadratowe / prostokątne
Most
Męskie
Damski
Rozmiar oczu
53mm
wielkość Most
21mm