Arnette AN4317-12392H-50 An4317 50 12392h okulary przeciwsłoneczne
Płeć
Damski
Kolor ramy
Niebieski
Materiał ramki
Plastikowy
kształt ramy
Kwadratowe / prostokątne
Typ ramy
Pełna Rim
Kolor szkieł
Niebieski
technologia obiektywu
Ochrona przed promieniowaniem UV
Filtr obiektywu
3
Most lub Pad
Most
Dopasowanie
Mały
Rozmiar oczu
50mm
wielkość Most
19mm
Długość Temple
145mm
Dopasowanie
Mały
Długość Temple
145mm
Filtr obiektywu
3
Gwarancja Watches2U
2 rok
Kolor ramy
Kolor szkieł
kształt ramy
Kwadratowe / prostokątne
Materiał ramki
Plastikowy
Most lub Pad
Most
Płeć
Damski
Rozmiar oczu
50mm
wielkość Most
19mm