Adidas SP0010-26G-63 Sp0010 63 26g okulary przeciwsłoneczne
Miniaturka
Adidas Sp0010 63 26g okulary przeciwsłoneczne
Apple Pay
Klarna
PayPal
Dostępny
W magazynie w 4-6 Days
Dostawa szacowany do Zjednoczone Królestwo przez Wednesday 20 May 2026.
 30-dniowy bezproblemowy zwrot
 Darmowe UK dostawy
Zapoznaj się z naszą Polityką dostaw i zwrotów.
Płeć
Męskie
Kolor ramy
Przezroczysty / Półprzezroczysty
Materiał ramki
Octan
kształt ramy
Kwadratowe / prostokątne
Typ ramy
Pełna Rim
Kolor szkieł
Ogień
technologia obiektywu
Migać
technologia obiektywu
Ochrona przed promieniowaniem UV
Most lub Pad
Most
Dopasowanie
Duży
Rozmiar oczu
63mm
wielkość Most
12mm
Długość Temple
130mm
Dopasowanie
Duży
Długość Temple
130mm
Gwarancja Watches2U
2 rok
Kolor ramy
Kolor szkieł
Ogień
kształt ramy
Kwadratowe / prostokątne
Materiał ramki
Octan
Most lub Pad
Most
Płeć
Męskie
Rozmiar oczu
63mm
Migać
wielkość Most
12mm