Tory Burch TY2111U-1754-49 Ty2111u 49 1754 okulary modowe
Miniaturka
Tory Burch Ty2111u 49 1754 okulary modowe TY2111U-1754-49
Uzyskaj dodatkowe 10% zniżki z kodem: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Dostępny
W magazynie w 4-6 Days
Dostawa szacowany do Zjednoczone Królestwo przez Wednesday 20 May 2026.
 30-dniowy bezproblemowy zwrot
 Darmowe UK dostawy
Zapoznaj się z naszą Polityką dostaw i zwrotów.
Płeć
Damski
Kolor ramy
Szylkret
Materiał ramki
Plastikowy
kształt ramy
Kwadratowe / prostokątne
Kolor szkieł
Obiektyw demonstracyjny
Dopasowanie
Mały
Rozmiar oczu
49mm
wielkość Most
18mm
Długość Temple
140mm
Gwarancja Watches2U
2 rok
Zasięg
UPC
Widzieć wszystko
Dopasowanie
Mały
Długość Temple
140mm
Gwarancja Watches2U
2 rok
Kolor ramy
Szylkret
Kolor szkieł
Obiektyw demonstracyjny
kształt ramy
Kwadratowe / prostokątne
Materiał ramki
Plastikowy
Płeć
Damski
Rozmiar oczu
49mm
wielkość Most
18mm