Quiksilver Eqyeg03085 52 52kqc0 optyka EQYEG03085-52KQC0
Apple Pay
Klarna
PayPal
Dostępny
W magazynie w 2-4 Days
Dostawa szacowany do Zjednoczone Królestwo przez Tuesday 19 May 2026.
 30-dniowy bezproblemowy zwrot
 Darmowe UK dostawy
Zapoznaj się z naszą Polityką dostaw i zwrotów.
Quiksilver EQYEG03085-52KQC0 Eqyeg03085 52 52kqc0 optyka
Płeć
Męskie
Kolor ramy
Czarny
Materiał ramki
Metal
kształt ramy
Kwadratowe / prostokątne
Typ ramy
Pełna Rim
Kolor szkieł
Obiektyw demonstracyjny
technologia obiektywu
Obiektyw demonstracyjny
Most lub Pad
Podkładka
Dopasowanie
Średni
Rozmiar oczu
52mm
wielkość Most
16mm
Długość Temple
140mm
Gwarancja Watches2U
2 rok
EAN
Widzieć wszystko
Dopasowanie
Średni
Długość Temple
140mm
Gwarancja Watches2U
2 rok
Kolor ramy
Czarny
Kolor szkieł
kształt ramy
Kwadratowe / prostokątne
Materiał ramki
Metal
Most lub Pad
Podkładka
Płeć
Męskie
Rozmiar oczu
52mm
technologia obiektywu
Typ ramy
Pełna Rim
wielkość Most
16mm