Quiksilver Eqyeg03040 51 51ayel optyka EQYEG03040-51AYEL
PayPal
Obecnie brak na stanie
Podaj swój adres e-mail, aby być powiadomiony, gdy tylko ten produkt będzie dostępny.
Quiksilver EQYEG03040-51AYEL Eqyeg03040 51 51ayel optyka
Płeć
Damski
Płeć
Męskie
Kolor ramy
Niebieski
Materiał ramki
Metal
kształt ramy
Kwadratowe / prostokątne
Typ ramy
Pełna Rim
Kolor szkieł
Obiektyw demonstracyjny
technologia obiektywu
Obiektyw demonstracyjny
Most lub Pad
Podkładka
Dopasowanie
Średni
Rozmiar oczu
51mm
wielkość Most
16mm
Długość Temple
140mm
Gwarancja Watches2U
2 rok
EAN
Widzieć wszystko
Dopasowanie
Średni
Długość Temple
140mm
Gwarancja Watches2U
2 rok
Kolor ramy
Niebieski
Kolor szkieł
kształt ramy
Kwadratowe / prostokątne
Materiał ramki
Metal
Most lub Pad
Podkładka
Damski
Męskie
Rozmiar oczu
51mm
technologia obiektywu
Typ ramy
Pełna Rim
wielkość Most
16mm