Porsche Design P8346 55 55e optyka P8346-55E
Uzyskaj dodatkowe 10% zniżki z kodem: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Dostępny
W magazynie w 2-4 Days
Dostawa szacowany do Zjednoczone Królestwo przez Tuesday 19 May 2026.
 30-dniowy bezproblemowy zwrot
 Darmowe UK dostawy
Zapoznaj się z naszą Polityką dostaw i zwrotów.
Porsche Design P8346-55E P8346 55 55e optyka
Płeć
Męskie
Kolor ramy
Spiżowy
Materiał ramki
Tytan
kształt ramy
Kwadratowe / prostokątne
Typ ramy
Pełna Rim
Kolor szkieł
Obiektyw demonstracyjny
technologia obiektywu
Obiektyw demonstracyjny
Most lub Pad
Podkładka
Dopasowanie
Duży
Rozmiar oczu
55mm
wielkość Most
16mm
Długość Temple
140mm
Gwarancja Watches2U
2 rok
EAN
Widzieć wszystko
Dopasowanie
Duży
Długość Temple
140mm
Gwarancja Watches2U
2 rok
Kolor ramy
Spiżowy
Kolor szkieł
kształt ramy
Kwadratowe / prostokątne
Materiał ramki
Tytan
Most lub Pad
Podkładka
Płeć
Męskie
Rozmiar oczu
55mm
technologia obiektywu
Typ ramy
Pełna Rim
wielkość Most
16mm