Porsche Design P8345 50 50e optyka P8345-50E
Uzyskaj dodatkowe 10% zniżki z kodem: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
w magazynie
Tylko jedna - Więcej na zamówienie
Zamów w ciągu 19 godzin szacowany dostawy do Zjednoczone Królestwo przez Monday 18 May 2026.
 30-dniowy bezproblemowy zwrot
 Bezpłatne UK dostawa następnego dnia
Zapoznaj się z naszą Polityką dostaw i zwrotów.
Porsche Design P8345-50E P8345 50 50e optyka
Płeć
Męskie
Kolor ramy
Niebieski
Materiał ramki
Tytan
kształt ramy
Panthos (Filiżanka Herbaty)
Typ ramy
Pełna Rim
Kolor szkieł
Obiektyw demonstracyjny
technologia obiektywu
Obiektyw demonstracyjny
Most lub Pad
Podkładka
Dopasowanie
Mały
Rozmiar oczu
50mm
wielkość Most
18mm
Długość Temple
140mm
Gwarancja Watches2U
2 rok
EAN
Widzieć wszystko
Dopasowanie
Mały
Długość Temple
140mm
Gwarancja Watches2U
2 rok
Kolor ramy
Niebieski
Kolor szkieł
kształt ramy
Panthos (Filiżanka Herbaty)
Materiał ramki
Tytan
Most lub Pad
Podkładka
Płeć
Męskie
Rozmiar oczu
50mm
technologia obiektywu
Typ ramy
Pełna Rim
wielkość Most
18mm