Porsche Design P8279 57 57b optyka P8279-57B
Uzyskaj dodatkowe 10% zniżki z kodem: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Dostępny
W magazynie w 2-4 Days
Dostawa szacowany do Zjednoczone Królestwo przez Tuesday 19 May 2026.
 30-dniowy bezproblemowy zwrot
 Darmowe UK dostawy
Zapoznaj się z naszą Polityką dostaw i zwrotów.
Porsche Design P8279-57B P8279 57 57b optyka
Płeć
Damski
Kolor ramy
Srebro
Materiał ramki
Plastikowy
kształt ramy
Motyl
Typ ramy
Pełna Rim
Kolor szkieł
Obiektyw demonstracyjny
technologia obiektywu
Obiektyw demonstracyjny
Most lub Pad
Most
Dopasowanie
Duży
Rozmiar oczu
57mm
wielkość Most
13mm
Długość Temple
140mm
Gwarancja Watches2U
2 rok
EAN
Widzieć wszystko
Dopasowanie
Duży
Długość Temple
140mm
Gwarancja Watches2U
2 rok
Kolor ramy
Srebro
Kolor szkieł
kształt ramy
Motyl
Materiał ramki
Plastikowy
Most lub Pad
Most
Płeć
Damski
Rozmiar oczu
57mm
technologia obiektywu
Typ ramy
Pełna Rim
wielkość Most
13mm