Oliver Peoples OV5503U-1178-51 Ov5503u 51 1178 optyka
Miniaturka
Oliver Peoples Ov5503u 51 1178 optyka OV5503U-1178-51
Uzyskaj dodatkowe 10% zniżki z kodem: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Dostępny
W magazynie w 4-6 Days
Dostawa szacowany do Zjednoczone Królestwo przez Wednesday 20 May 2026.
 30-dniowy bezproblemowy zwrot
 Darmowe UK dostawy
Zapoznaj się z naszą Polityką dostaw i zwrotów.
Płeć
Damski
Kolor ramy
Czarny
Materiał ramki
Octan
kształt ramy
Okrągły / Owalny
Typ ramy
Pełna Rim
Kolor szkieł
Jasny
Most lub Pad
Most
Dopasowanie
Średni
Rozmiar oczu
51mm
wielkość Most
17mm
Długość Temple
145mm
Dopasowanie
Średni
Długość Temple
145mm
Gwarancja Watches2U
2 rok
Kolor ramy
Czarny
Kolor szkieł
Jasny
kształt ramy
Okrągły / Owalny
Materiał ramki
Octan
Most lub Pad
Most
Płeć
Damski
Rozmiar oczu
51mm
Typ ramy
Pełna Rim
wielkość Most
17mm