Michael Kors Mk868 52 276 52 optyka MK868-276-52
PayPal
Obecnie brak na stanie
Podaj swój adres e-mail, aby być powiadomiony, gdy tylko ten produkt będzie dostępny.
Michael Kors MK868-276-52 Mk868 52 276 52 optyka
Płeć
Damski
Kolor ramy
Różowy
Materiał ramki
Octan
Typ ramy
Pełna Rim
Kolor szkieł
Obiektyw demonstracyjny
Most lub Pad
Most
Dopasowanie
Średni
Rozmiar oczu
52mm
wielkość Most
17mm
Długość Temple
135mm
Dopasowanie
Średni
Długość Temple
135mm
Gwarancja Watches2U
2 rok
Kolor ramy
Różowy
Kolor szkieł
Obiektyw demonstracyjny
Materiał ramki
Octan
Most lub Pad
Most
Płeć
Damski
Rozmiar oczu
52mm
Typ ramy
Pełna Rim
wielkość Most
17mm