Michael Kors Mk868 50 276 50 optyka MK868-276-50
Uzyskaj dodatkowe 10% zniżki z kodem: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Dostępny
W magazynie w 2-4 Days
Dostawa szacowany do Zjednoczone Królestwo przez Tuesday 19 May 2026.
 30-dniowy bezproblemowy zwrot
 Darmowe UK dostawy
Zapoznaj się z naszą Polityką dostaw i zwrotów.
Michael Kors MK868-276-50 Mk868 50 276 50 optyka
Płeć
Damski
Kolor ramy
Różowy
Materiał ramki
Octan
Typ ramy
Pełna Rim
Kolor szkieł
Obiektyw demonstracyjny
Most lub Pad
Most
Dopasowanie
Mały
Rozmiar oczu
50mm
wielkość Most
17mm
Długość Temple
135mm
Dopasowanie
Mały
Długość Temple
135mm
Gwarancja Watches2U
2 rok
Kolor ramy
Różowy
Kolor szkieł
Obiektyw demonstracyjny
Materiał ramki
Octan
Most lub Pad
Most
Płeć
Damski
Rozmiar oczu
50mm
Typ ramy
Pełna Rim
wielkość Most
17mm