Michael Kors MK4114-3952-55 Mk4114 55 3952 punta mita opticals
Miniaturka
Michael Kors Mk4114 55 3952 punta mita opticals MK4114-3952-55
PayPal
Obecnie brak na stanie
Podaj swój adres e-mail, aby być powiadomiony, gdy tylko ten produkt będzie dostępny.
Płeć
Damski
Kolor ramy
Niebieski
Materiał ramki
Plastikowy
kształt ramy
Oko Kota
Typ ramy
Pełna Rim
Kolor szkieł
Jasny
Most lub Pad
Most
Dopasowanie
Duży
Rozmiar oczu
55mm
wielkość Most
16mm
Długość Temple
135mm
Dopasowanie
Duży
Długość Temple
135mm
Gwarancja Watches2U
2 rok
Kolor ramy
Niebieski
Kolor szkieł
Jasny
kształt ramy
Oko Kota
Materiał ramki
Plastikowy
Most lub Pad
Most
Płeć
Damski
Rozmiar oczu
55mm
Typ ramy
Pełna Rim
wielkość Most
16mm