Michael Kors MK4097-3333-54 Mk4097 54 3333 greve opticals
Miniaturka
Michael Kors Mk4097 54 3333 greve opticals MK4097-3333-54
Uzyskaj dodatkowe 10% zniżki z kodem: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Dostępny
W magazynie w 4-6 Days
Dostawa szacowany do Zjednoczone Królestwo przez Wednesday 20 May 2026.
 30-dniowy bezproblemowy zwrot
 Darmowe UK dostawy
Zapoznaj się z naszą Polityką dostaw i zwrotów.
Rozmiary oczu:
Płeć
Damski
Kolor ramy
Niebieski
Kolor ramy
Szylkret
Materiał ramki
Plastikowy
kształt ramy
Kwadratowe / prostokątne
Typ ramy
Pełna Rim
Kolor szkieł
Obiektyw demonstracyjny
Most lub Pad
Most
Dopasowanie
Średni
Rozmiar oczu
54mm
wielkość Most
16mm
Długość Temple
140mm
Gwarancja Watches2U
2 rok
Zasięg
UPC
Widzieć wszystko
Dopasowanie
Średni
Długość Temple
140mm
Gwarancja Watches2U
2 rok
Niebieski
Szylkret
Kolor szkieł
Obiektyw demonstracyjny
kształt ramy
Kwadratowe / prostokątne
Materiał ramki
Plastikowy
Most lub Pad
Most
Płeć
Damski
Rozmiar oczu
54mm
Typ ramy
Pełna Rim
wielkość Most
16mm