Michael Kors MK3069-1014-54 Mk3069 54 1014 optyka edgartown
Miniaturka
Michael Kors Mk3069 54 1014 optyka edgartown MK3069-1014-54
Uzyskaj dodatkowe 10% zniżki z kodem: WOWTEN
PayPal
w magazynie
Tylko jedna - Więcej na zamówienie
Zamów w ciągu 5 godzin szacowany dostawy do Zjednoczone Królestwo przez Friday 15 May 2026.
 30-dniowy bezproblemowy zwrot
 Bezpłatne UK dostawa następnego dnia
Zapoznaj się z naszą Polityką dostaw i zwrotów.
podobne produkty
 (MK3069-1894-54)
Kolor ramy
Złoto
kształt ramy
Okrągły / Owalny
Kolor szkieł
Obiektyw demonstracyjny
Rozmiar oczu
54mm
wielkość Most
17mm
Długość Temple
140mm
Długość Temple
140mm
Kolor ramy
Złoto
Kolor szkieł
Obiektyw demonstracyjny
kształt ramy
Okrągły / Owalny
Rozmiar oczu
54mm
wielkość Most
17mm