Michael Kors MK3062-1005-56 Optyka Belleville Mk3062 56 1005
Miniaturka
Michael Kors Optyka Belleville Mk3062 56 1005 MK3062-1005-56
Uzyskaj dodatkowe 10% zniżki z kodem: WOWTEN
PayPal
w magazynie
Tylko jedna - Więcej na zamówienie
Zamów w ciągu 5 godzin szacowany dostawy do Zjednoczone Królestwo przez Friday 15 May 2026.
 30-dniowy bezproblemowy zwrot
 Bezpłatne UK dostawa następnego dnia
Zapoznaj się z naszą Polityką dostaw i zwrotów.
Kolor ramy
Czarny
kształt ramy
Okrągły / Owalny
Kolor szkieł
Obiektyw demonstracyjny
Dopasowanie
Duży
Rozmiar oczu
56mm
wielkość Most
17mm
Długość Temple
140mm
Gwarancja Watches2U
2 rok
Zasięg
UPC
Widzieć wszystko
Dopasowanie
Duży
Długość Temple
140mm
Kolor ramy
Czarny
Kolor szkieł
Obiektyw demonstracyjny
kształt ramy
Okrągły / Owalny
Rozmiar oczu
56mm
wielkość Most
17mm