Michael Kors MK3051-1014-53 Mk3051 53 1014 andalusia opticals
Miniaturka
Michael Kors Mk3051 53 1014 andalusia opticals MK3051-1014-53
Uzyskaj dodatkowe 10% zniżki z kodem: WOWTEN
PayPal
Dostępny
W magazynie w 4-6 Days
Dostawa szacowany do Zjednoczone Królestwo przez Wednesday 20 May 2026.
 30-dniowy bezproblemowy zwrot
 Darmowe UK dostawy
Zapoznaj się z naszą Polityką dostaw i zwrotów.
Kolor ramy
Złoto
kształt ramy
Oko Kota
Kolor szkieł
Jasny
Rozmiar oczu
53mm
wielkość Most
16mm
Długość Temple
140mm
Długość Temple
140mm
Kolor ramy
Złoto
Kolor szkieł
Jasny
kształt ramy
Oko Kota
Rozmiar oczu
53mm
wielkość Most
16mm