Michael Kors MK3027-1014-52 Mk3027 52 1014 klucz largo optyka
Miniaturka
Michael Kors Mk3027 52 1014 klucz largo optyka MK3027-1014-52
PayPal
Obecnie brak na stanie
Podaj swój adres e-mail, aby być powiadomiony, gdy tylko ten produkt będzie dostępny.
Kolor ramy
Złoto
kształt ramy
Kwadratowe / prostokątne
Typ ramy
Pełna Rim
Kolor szkieł
Obiektyw demonstracyjny
Rozmiar oczu
52mm
wielkość Most
16mm
Długość Temple
140mm
Długość Temple
140mm
Kolor ramy
Złoto
Kolor szkieł
Obiektyw demonstracyjny
kształt ramy
Kwadratowe / prostokątne
Rozmiar oczu
52mm
Typ ramy
Pełna Rim
wielkość Most
16mm