Michael Kors MK3007-1061-51 Mk3007 51 1061 sadie opticals
Miniaturka
Michael Kors Mk3007 51 1061 sadie opticals MK3007-1061-51
Uzyskaj dodatkowe 10% zniżki z kodem: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Dostępny
W magazynie w 4-6 Days
Dostawa szacowany do Zjednoczone Królestwo przez Wednesday 20 May 2026.
 30-dniowy bezproblemowy zwrot
 Darmowe UK dostawy
Zapoznaj się z naszą Polityką dostaw i zwrotów.
Płeć
Damski
Kolor ramy
Czarny
Materiał ramki
Metal
kształt ramy
Kwadratowe / prostokątne
Typ ramy
Semi Rimless
Kolor szkieł
Jasny
technologia obiektywu
Ochrona przed promieniowaniem UV
Most lub Pad
Podkładka
Dopasowanie
Średni
Rozmiar oczu
51mm
wielkość Most
17mm
Długość Temple
135mm
Dopasowanie
Średni
Długość Temple
135mm
Gwarancja Watches2U
2 rok
Kolor ramy
Czarny
Kolor szkieł
Jasny
kształt ramy
Kwadratowe / prostokątne
Materiał ramki
Metal
Most lub Pad
Podkładka
Płeć
Damski
Rozmiar oczu
51mm
technologia obiektywu
Typ ramy
Semi Rimless
wielkość Most
17mm