Gucci GG0826O-001-53 Gg0826o 53 001 optyka
Miniaturka
Gucci Gg0826o 53 001 optyka GG0826O-001-53
PayPal
Obecnie brak na stanie
Podaj swój adres e-mail, aby być powiadomiony, gdy tylko ten produkt będzie dostępny.
Płeć
Męskie
Kolor ramy
Czarny
Materiał ramki
Octan
kształt ramy
Kwadratowe / prostokątne
Typ ramy
Pełna Rim
Kolor szkieł
Jasny
Most lub Pad
Most
Dopasowanie
Średni
Rozmiar oczu
53mm
wielkość Most
16mm
Długość Temple
145mm
Dopasowanie
Średni
Długość Temple
145mm
Gwarancja Watches2U
2 rok
Kolor ramy
Czarny
Kolor szkieł
Jasny
kształt ramy
Kwadratowe / prostokątne
Materiał ramki
Octan
Most lub Pad
Most
Płeć
Męskie
Rozmiar oczu
53mm
Typ ramy
Pełna Rim
wielkość Most
16mm