Gucci GG0556OJ-002-47 Gg0556oj 47 002 optyka
Miniaturka
Gucci Gg0556oj 47 002 optyka GG0556OJ-002-47
Uzyskaj dodatkowe 10% zniżki z kodem: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Dostępny
W magazynie w 4-6 Days
Dostawa szacowany do Zjednoczone Królestwo przez Thursday 21 May 2026.
 30-dniowy bezproblemowy zwrot
 Darmowe UK dostawy
Zapoznaj się z naszą Polityką dostaw i zwrotów.
Płeć
Męskie
Płeć
Damski
Kolor ramy
Szylkret
Materiał ramki
Octan
kształt ramy
Okrągły / Owalny
Typ ramy
Pełna Rim
Kolor szkieł
Jasny
Most lub Pad
Most
Dopasowanie
Mały
Rozmiar oczu
47mm
wielkość Most
19mm
Długość Temple
140mm
Dopasowanie
Mały
Długość Temple
140mm
Gwarancja Watches2U
2 rok
Kolor ramy
Szylkret
Kolor szkieł
Jasny
kształt ramy
Okrągły / Owalny
Materiał ramki
Octan
Most lub Pad
Most
Damski
Męskie
Rozmiar oczu
47mm
Typ ramy
Pełna Rim
wielkość Most
19mm