Burberry BE2355-3001-50 Optyka Arlo Be2355 50 3001
Miniaturka
Burberry Optyka Arlo Be2355 50 3001 BE2355-3001-50
Uzyskaj dodatkowe 10% zniżki z kodem: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
w magazynie
W magazynie, 2 do kupienia
Zamów w ciągu 11 godzin szacowany dostawy do Zjednoczone Królestwo przez Friday 15 May 2026.
 30-dniowy bezproblemowy zwrot
 Bezpłatne UK dostawa następnego dnia
Zapoznaj się z naszą Polityką dostaw i zwrotów.
Płeć
Damski
Kolor ramy
Czarny
Materiał ramki
Plastikowy
kształt ramy
Kwadratowe / prostokątne
Typ ramy
Pełna Rim
Kolor szkieł
Obiektyw demonstracyjny
Most lub Pad
Most
Dopasowanie
Mały
Rozmiar oczu
50mm
wielkość Most
18mm
Długość Temple
140mm
Gwarancja Watches2U
2 rok
Zasięg
EAN
Widzieć wszystko
Dopasowanie
Mały
Długość Temple
140mm
Gwarancja Watches2U
2 rok
Kolor ramy
Czarny
Kolor szkieł
Obiektyw demonstracyjny
kształt ramy
Kwadratowe / prostokątne
Materiał ramki
Plastikowy
Most lub Pad
Most
Płeć
Damski
Rozmiar oczu
50mm
Typ ramy
Pełna Rim
wielkość Most
18mm