Havaianas PIAUI-REJ-50 Okulary przeciwsłoneczne Piaui 50 rej
Płeć
Męskie
Płeć
Damski
Kolor ramy
Przezroczysty / Półprzezroczysty
Materiał ramki
Metal
Typ ramy
Pełna Rim
Kolor szkieł
Złoto
Most lub Pad
Podkładka
Dopasowanie
Mały
Rozmiar oczu
50mm
wielkość Most
24mm
Długość Temple
145mm
Dopasowanie
Mały
Długość Temple
145mm
Gwarancja Watches2U
2 rok
Kolor ramy
Kolor szkieł
Złoto
Materiał ramki
Metal
Most lub Pad
Podkładka
Damski
Męskie
Rozmiar oczu
50mm
Typ ramy
Pełna Rim
wielkość Most
24mm