Giorgio Armani AR8201Q-60504Z-61 Ar8201q 61 60504z okulary przeciwsłoneczne
Płeć
Damski
Płeć
Męskie
Kolor ramy
Szary
Materiał ramki
Octan
kształt ramy
Klasyczny
Typ ramy
Pełna Rim
Kolor szkieł
Czerwony
technologia obiektywu
Ochrona przed promieniowaniem UV
Filtr obiektywu
3
Most lub Pad
Most
Dopasowanie
Duży
Rozmiar oczu
61mm
wielkość Most
23mm
Długość Temple
120mm
Gwarancja Watches2U
2 rok
EAN
Widzieć wszystko
Dopasowanie
Duży
Długość Temple
120mm
Filtr obiektywu
3
Gwarancja Watches2U
2 rok
Kolor ramy
Szary
Kolor szkieł
Czerwony
kształt ramy
Klasyczny
Materiał ramki
Octan
Most lub Pad
Most
Męskie
Damski
Rozmiar oczu
61mm
wielkość Most
23mm