Calvin Klein CK18508S-414-57 Ck18508s 57 414 okulary przeciwsłoneczne
Miniaturka
Calvin Klein Ck18508s 57 414 okulary przeciwsłoneczne
w magazynie
Tylko jedna - Więcej na zamówienie
Zamów w ciągu 12 godzin szacowany dostawy do Zjednoczone Królestwo przez Friday 15 May 2026.
Płeć
Męskie
Kolor ramy
Niebieski
Materiał ramki
Octan
kształt ramy
Kwadratowe / prostokątne
Kolor szkieł
Pomarańczowy
Most lub Pad
Most
Dopasowanie
Duży
Rozmiar oczu
57mm
wielkość Most
17mm
Długość Temple
140mm
Dopasowanie
Duży
Długość Temple
140mm
Kolor ramy
Niebieski
Kolor szkieł
Pomarańczowy
kształt ramy
Kwadratowe / prostokątne
Materiał ramki
Octan
Most lub Pad
Most
Płeć
Męskie
Rozmiar oczu
57mm
wielkość Most
17mm